Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Kontakt
02381 / 589 - 0

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Kontakt 02562 – 79 0
DE

Team Sozialdienst

Leiter Sozialdienst

Robert Wittmann

Dipl.-Sozialarbeiter

Tel.: 0 25 62 / 79-347

robert.wittmann@valeo-kliniken.de

stellv. Leitung Sozialdienst

Thuy-Nga Winkelmann

Dipl.-Sozialarbeiterin

Tel.: 0 25 62 / 79-228

thuy-nga.winkelmann@valeo-kliniken.de

Psychiatrie (Station 1)

Mira Bakenecker

Dipl.-Sozialarbeiterin

Tel: 02562 / 79-268

mira.bakenecker@valeo-kliniken.de

Psychiatrie (Station U1)

Michaela Borgmann

Diplom-Pädagogin

Tel: 02562 / 79-432

michaela.borgmann@valeo-kliniken.de

Psychiatrie (Station 5)

Anna Nike

Dipl.-Sozialarbeiterin

Tel: 02562 / 79-413

anna.nike@valeo-kliniken.de

Tagesklinik Psychiatrie

Angelika Bernsen

Dipl.-Sozialarbeiterin

Tel: 02562 / 79-346

angelika.bernsen@valeo-kliniken.de

Geriatrie (Station 2)

Levke Gäwers

Sozialarbeiterin B.A.

Tel: 02562 / 79-573

levke.gaewers@valeo-kliniken.de

 

Geriatrie (Station 3)

Chiara Retzlaff

Sozialarbeiterin

Tel: 02562 / 79-578

chiara.retzlaff@valeo-kliniken.de

 

Geriatrie (Station 4)

Ilka Veenaas

Dipl.-Sozialarbeiterin

Tel: 02562 / 79-563

ilka.veenaas@valeo-kliniken.de

 

Copyright 2024. All Rights Reserved.
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close